About Factory

Pellentesque habitant morbi tristique ore senectus et netus pellentesques Tesque habitant.

Follow Us On Social

Wynajem chillerów i agregatów chłodniczych

Wynajem nowych i używanych chillerów

Oferujemy wynajem agregatów chłodniczych. Każdy nasz model jest w pełni sprawny oraz sprawdzamy przed wydaniem klientowi, jednak aby zapewnić naszym klientom 100% satysfakcji, zapewniamy również błyskawiczną, całodobową pomoc serwisową w razie problemów.

Nasz sprzęt pochodzi od renomowanych marek, a wypożyczając go u nas możesz być pewny atrakcyjnych cen. Nasze agregaty chłodnicze są ekonomiczne i niezawodne, pozwolą zaoszczędzić Twojej firmie pieniądze, a przy tym dadzą najlepsze efekty chłodnicze.

Pomagamy w dobraniu odpowiedniego sprzętu, poprzez obliczenie potrzebnej mocy chłodniczej. W ten sposób masz pewność, że nie popełnisz błędu przy wyborze chillerów i nie narażasz się dzięki temu na dodatkowe koszty.

Okres dostarczenia agregatów chłodniczych jest krótki, dlatego nie musisz się martwić o to, że Twoja produkcja stanie w miejscu, lub jej intensywność się osłabi. Zadbamy o to, by chillery zostały uruchomione w jak najkrótszym czasie, a w przypadku chęci przedłużenia umowy na wynajem chillerów, będziesz mógł zrobić to nawet w ostatniej chwili.

Agregat

Prowadzenie hali produkcyjnej wymaga nie tylko wykwalifikowanej kadry, ale i nowoczesnych technologii. To dzięki nim możliwe jest chociażby utrzymanie właściwej temperatury przechowywania produktów, czy tej panującej w miejscu pracy. Dlatego firma RAS zajmuje się wynajmem chillerów i agregatów chłodniczych.

Wynajem agregatu chłodniczego – co warto wiedzieć?

Agregat chłodniczy to urządzenie, które odpowiada za utrzymanie zadanej temperatury w miejscu pracy. Ich zadaniem jest najczęściej chłodzenie wody. Jest ona bowiem niezbędna w wielu branżach, np. w przetwórstwie plastiku, mleczarniach, czy browarach. Wynajem agregatu chłodniczego dla takich firm to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Pozwala nie tylko obniżyć koszty utrzymania i użytkowania takiego sprzętu, ale i usprawnić proces produkcyjny. Dotyczy to chociażby okresu letniego, kiedy to zbyt mała moc chłodnicza może negatywnie wpływać na warunki panujące w hali.

Na czym polega wynajem urządzeń chłodniczych?

Jeśli więc potrzebujemy niezawodnego urządzenia, które będzie prawidłowo działało, to oferta firmy RAS jest dla Ciebie. Jesteśmy mobilni i działamy na obszarze całego kraju. Na wynajem urządzeń chłodniczych w naszej firmie zdecydowały się firmy, które produkują wyroby z tworzywa sztucznego, takie jak folie, pojemniki na kosmetyki, rury kanalizacyjne czy koszyki na zakupy. Urządzenia te są niezbędne w przetwórstwie do procesów ekstruzji i wtrysku. Nasze rozwiązania sprawdzą się także w przedsiębiorstwach korzystających z klimatyzacji systemowej. Mamy tu na myśli chociażby firmy z branży spożywczej. Wynajem urządzeń chłodniczych odbywa się w bardzo krótkim czasie. Od kontaktu do wynajmu często nie mija nawet pełna doba. To bardzo ważne szczególnie w sytuacjach, gdy poprzedni sprzęt uległ awarii.

Wynajem chillerów – co oferujemy?

Wynajem chillerów, bo tak nazywane są też agregaty chłodnicze, to dobre rozwiązanie zarówno dla małych firm, jak i wielkich koncernów. Dysponujemy ponad dwudziestoma urządzeniami, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie znajdziesz chillery VB firmy Hestor. Wynajem takich chillerów sprawdzi się również, gdy chcemy tymczasowo schładzać namioty. Często pełnią one bowiem rolę sal konferencyjnych, targowych, czy wystawowych.

Zapraszamy do kontaktu

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
Tytuł zapytania
Treść zapytania
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

RAS Spółka z o.o.


ul. Honoraty 48/15
43 - 100 Tychy
Woj. Śląskie


+48 607 276 732


info@rasagregaty.pl

Zapraszamy do kontaktu

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
Tytuł zapytania
Treść zapytania
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

RAS Spółka z o.o.


ul. Honoraty 48/15
43 - 100 Tychy
Woj. Śląskie


+48 607 276 732


info@rasagregaty.pl