About Factory

Pellentesque habitant morbi tristique ore senectus et netus pellentesques Tesque habitant.

Follow Us On Social

Sprzedaż używanych agregatów chłodniczych, chillerów

Sprzedaż nowych i używanych chillerów

Często zakup nowego sprzętu jest niemożliwy, ponieważ ceny nowych agregatów są przytłaczające, dlatego oferujemy sprzedaż używanych agregatów chłodniczych. Każdy nasz sprzęt mimo tego, że jest używany, to zawsze jest w pełni sprawny i niezawodny, ponieważ sprawdzany jest pod każdym kątem.

Oferujemy również wynajem sprzętu chłodniczego, jest to świetna opcja dla niezdecydowanych osób, które będą mogły przed dokonaniem zakupu, dokładnie je przetestować i sprawdzić, czy spełnia wszystkie oczekiwania.

Pomagamy w dobraniu sprzętu, poprzez szczegółowe obliczenia, które pozwolą wybrać idealny sprzęt do Twoich wymagań, a przy tym zapewni niską cenę eksploatacji. Nie musisz się już więc martwić o nieodpowiedni dobór agregatu w swojej firmie.

Dlaczego warto zdecydować się używane chillery z naszej firmy?

  • Nowe agregaty są drogim wydatkiem, więc zaoszczędzisz sporą sumę pieniędzy
  • Dajemy gwarancję na nasz sprzęt
  • Posiadamy agregaty chłodnicze wyłącznie sprawdzonych marek
  • Oferujemy dobór chillerów, jak również uruchamiamy je u klientów.
Agregat

Nowe agregaty chłodnicze mogą odrzucać przedsiębiorców swoją ceną czy kosztami utrzymania. Wiele firm nie stać na tego typu inwestycje, jednak posiadanie takich urządzeń jest konieczne. Co wówczas mogą zrobić? Świetnym rozwiązaniem w takich przypadkach jest zakup lub wynajem używanych agregatów chłodniczych. To zdecydowanie bardziej ekonomiczne wyjście, które nie obciąży tak budżetu firmy. Firma RAS oferuje sprzedaż używanych chillerów cenionych dostawców. Dzięki nam możesz zyskać wysokiej klasy urządzenie, które pozwoli utrzymać odpowiednią temperaturę na hali produkcyjnej czy w magazynie. Takie rozwiązania są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Dotyczy to chociażby branży spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, a nawet przetwórstwa tworzyw sztucznych. Zakup używanych agregatów chłodniczych jest dla takich firm szansą na utrzymanie płynności produkcji w wypadku awarii.

Używane agregaty chłodnicze

Jakie korzyści płyną więc ze skorzystania z naszej oferty? Przede wszystkim oszczędzasz pieniądze, które możesz przeznaczyć na rozwój innych sektorów firmy. Poza tym RAS daje gwarancję na sprzedawane urządzenia, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że zainwestujesz pieniądze w wadliwy sprzęt. Nasze używane agregaty chłodnicze są w pełni sprawne i pochodzą od sprawdzonych producentów o światowym uznaniu. Jeśli zdecydujesz się na zakup takich urządzeń, to pomożemy dobrać Ci chiller do Twoich potrzeb. Możemy go także zamontować i uruchomić na Twojej hali czy w magazynie. Jeśli używane agregaty chłodnicze ulegną awarii, to zajmiemy się ich serwisowaniem. Zrobimy wszystko, by nie doszło do przestoju w produkcji czy zepsucia produktów spożywczych. Wybierając używane agregaty chłodnicze od RAS możesz więc być spokojny o ich działanie. Współpraca z nami przyniesie Ci wyłącznie korzyści. Nie czekaj więc i skontaktuj się z nami telefonicznie. Możesz też wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie. Pamiętaj, że dobierzemy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
Tytuł zapytania
Treść zapytania
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

RAS Spółka z o.o.


ul. Honoraty 48/15
43 - 100 Tychy
Woj. Śląskie


+48 607 276 732


info@rasagregaty.pl

Zapraszamy do kontaktu

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
Tytuł zapytania
Treść zapytania
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

RAS Spółka z o.o.


ul. Honoraty 48/15
43 - 100 Tychy
Woj. Śląskie


+48 607 276 732


info@rasagregaty.pl