About Factory

Pellentesque habitant morbi tristique ore senectus et netus pellentesques Tesque habitant.

Follow Us On Social

Systemy chłodnicze, agregat chłodniczy

Serwis chillerów

Zajmujemy się sprzedażą oraz wynajmem agregatów chłodniczych, ale również posiadamy w swoich szeregach specjalistów od ich serwisowania. Oferujemy naszym klientom całodobową pomoc serwisową na systemy chłodnicze. Czas klientów oraz ich komfort jest dla nas najważniejszy, możesz być pewny, że Twój agregat chłodniczy będzie w 100% sprawny najszybciej jak to możliwe.

Większość firm nie może sobie pozwolić na to by ich produkcja stanęła w miejscu, lub klimatyzacja przestała działać w najmniej odpowiednim czasie, na przykład przed uroczystością, która ma odbyć się w ich obiekcie w środku gorącego lata. Właśnie dlatego zadbamy o to, by problem został jak najszybciej zneutralizowany, a w przypadku większej usterki, jesteśmy w stanie dostarczyć zastępczy agregat chłodniczy, aby Twoja firma mogła prosperować na najwyższych obrotach, bez żadnych strat.

Chętnie pomożemy w zdiagnozowaniu problemów związanych z agregatami chłodniczymi oraz zajmiemy się rozwiązaniem usterki w jak najkrótszym czasie, mamy dostęp do dużej ilości oryginalnych części, dlatego nie będziesz musiał czekać na sprowadzenie ich do serwisu, jest to gwarancja, by systemy chłodnicze były jak najszybciej sprawne.

Agregat

Agregat chłodniczy to urządzenie niezbędne w wielu gałęziach przemysłu. Jest wymagany w budynkach użyteczności publicznej, branży przemysłowej, farmaceutycznej, czy kosmetycznej. Także do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, rur kanalizacyjnych, czy koszyków zakupowych potrzebne są odpowiednie warunki termiczne. Dotyczy to procesów ekstruzji, wtrysku, czy odlewu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednich systemów chłodniczych. Agregat chłodniczy, tak jak inne urządzenia, może ulec awarii. W takim wypadku konieczna może być przerwa w produkcji.

Serwis agregatów chłodniczych

Biznes nie lubi przestojów i dotyczy to także linii produkcyjnej. Awarie urządzeń narażają właścicieli na straty. Dlatego warto korzystać z usług zaufanych specjalistów. Serwis agregatów chłodniczych jest jedną z gałęzi działalności firmy RAS. Osoby, które wynajmują u nas agregaty chłodnicze, mogą liczyć na całodobowe wsparcie przez siedem dni w tygodniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie działać praktycznie natychmiastowo.

Naprawa agregatów chłodniczych

Zdajemy sobie sprawę z tego, że naprawa agregatów chłodniczych nie jest realizowana w ciągu kilku godzin. Na części zamienne czeka się czasem i kilka tygodni. Twoja firma tymczasem nie może stać bezczynnie. W takich wypadkach warto skontaktować się z nami. Zabezpieczymy Twoje linie produkcyjne w czasie awarii w najlepsze systemy chłodnicze. Dzięki temu praca na hali nie będzie wstrzymana, a Ty ze spokojem będziesz oczekiwał powrotu z serwisu agregatów chłodniczych. Firma RAS posiada w ofercie urządzenia renomowanych marek. Jakość jest bowiem dla nas bardzo ważna. Wszystko to proponujemy klientom w atrakcyjnych cenach. Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia, to nie zwlekaj dłużej i skontaktuj się z nami. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy. Jest on dostępny na naszej stronie internetowej. Jeśli się dogadamy, to w ciągu doby będziemy mogli dotrzeć do Ciebie i zamontować sprzęt.

Zapraszamy do kontaktu

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
Tytuł zapytania
Treść zapytania
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

RAS Spółka z o.o.


ul. Honoraty 48/15
43 - 100 Tychy
Woj. Śląskie


+48 607 276 732


info@rasagregaty.pl

Zapraszamy do kontaktu

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
Tytuł zapytania
Treść zapytania
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

RAS Spółka z o.o.


ul. Honoraty 48/15
43 - 100 Tychy
Woj. Śląskie


+48 607 276 732


info@rasagregaty.pl