Wybierz język:

Język

Menu

Dlaczego my?

Nasze doświadczenie to Twoje korzyści

Jako firma RAS Sp. z o.o. na rynku istniejemy od 2014 roku, ale doświadczenie w zakresie procesów chłodniczych, produkcji wody lodowej, technik klimatyzacyjnych zdobywaliśmy przez ponad 40 lat w Polsce i za granicą.

W gronie naszych klientów znajdują się zakłady produkcyjne, parki maszynowe, obiekty przemysłowe, hotele, centra handlowe i prywatne ośrodki sportowe. Ich zadowolenie to dla nas najlepsza rekomendacja.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu

W przypadku awarii natychmiast ruszamy z pomocą. Jeśli urządzenie się zepsuje, dysponujemy wystarczająco dużą bazą, by dostarczyć Ci inne. Nie musisz się zatem martwić, że stracisz pieniądze z powodu zatrzymania linii produkcyjnej czy narazisz się na niezadowolenie gości weselnych, gdy klimatyzacja się zepsuje przy 40-stopniowym upale.

Pozwalamy Ci zaoszczędzić i być ekologicznym

Dzięki współpracy z innymi firmami z branży i gronem fachowców proponujemy rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w danej sytuacji. Bazując na prostych i sprawdzonych zasadach, oferujemy systemy, które są ekologiczne, bezpieczne i pozwalają ograniczyć zużycie energii.